ART / Oil paintings / Oil paintings 7753255
nr 775 3255
OIL PAINTINGS
,
2 st. okänd konstnär, fjällandskap, signerade, 14x29
Condition: slitage, skador
300
SEK 300
Monday September 3 2012
at 17:32:53
100 kr
250 kr